Deelnemerslijst Kaasstadtoernooi 2022

E-mail:bridge@kaasstadtoernooi.nl Mocht één van u beiden verhinderd zijn, dan kunt u met een invaller deelnemen. Deze wijziging graag per e-mail doorgeven op bovengenoemd adres. Voor afmelding op de speeldag 20 februari, Tel: 06-38967908

Voor meer informatie over de dag zie op deze website info over de dag!
Aanmelding op de dag in het toernooi van de A- B- of C groep !
1 Anke Bachrach & Milan Lubbers B-Groep
2 Melanie van der Honing & Erwin Witteveen A-Groep
3 Tim Schotten & George Schipper A-Groep
4 Annemargreet de Fockert & Lourens van Buuren C-Groep
5 Willem van Doorn & Peter Dekker A-Groep
6 Marjo Epskamp & Leo Adler C-Groep
7 Dien Scharf & Jans Eygenstein C-Groep
8 Piet Roozendaal & G. de franco C-Groep
9 Nico Portegijs & Lida van den Bogaerde B-Groep
10 Kees Tol & Jack Kemper B-Groep
11 Hans Schilder & Ted Boots B-Groep
12 Martin de Haas & Wiebo Jager A-Groep
13 Jaap Tuinenbreijer & Piet Godecke B-Groep
14 Joop Frans & Jaap Schipper A-Groep
15 Rob Pieterson & Willeke Sietsema B-Groep
16 Roelof de Vrij & Hanny Jobse B-Groep
17 Albert van den Bosch & Mirena Wengelaar A-Groep
18 Marco Zomer & Louise Bouwen A-Groep
19 Jan Worm & Henk De Kleine A-Groep
20 Ko Heilig R.I.P. & Vincent Broersen A-Groep
21 Irene Boon & Riet Sterken C-Groep
22 Jan de Winter & Henk de Winter C-Groep
23 Martijn Knoppers & Peter Vloeimans B-Groep
24 Henk van Kleef & Jan Biersteker C-Groep
25 Co Vincente & Henk Poort C-Groep
26 Yneke vd Zanden & Bartho Mors B-Groep
27 Paul Wauters & Rob Constant A-Groep
28 Rien Verbeek & Anja Kageling B-Groep
29 Emile Schols & Peter van der Gaast A-Groep
30 Anneke Bleeker & Arie Mulder B-Groep
31 Gerrit Ros & Camiel Sillem A-Groep
32 Kees Bouwen & Tom Drijver A-Groep
33 Frans Valkenberg & Monique van de Walle A-Groep
34 Henk Broersen & Ed van Kuipers B-Groep
35 Bram Janssen & Naijin Fei A-Groep
36 Marco ter Laare & Wil Alkemade A-Groep
37 Rick Emmers & Luuk Alards A-Groep
38 Frank van Gool & Jan Hartman B-Groep
39 Frans Schuit & Luc Schuit B-Groep
40 Harry Burmania & John Linse A-Groep
41 Bob Crouse & Steve Mulder B-Groep
42 Kees Mosch & Dennys de Nijs A-Groep
43 Trudi Kraan & Arnold Oostveen C-Groep