Deelnemerslijst Kaasstadtoernooi 2019

1 Kees van Gennip & Ellen van Gennip
2 Rob Donkersloot & Frank Bakkeren
3 Willem Nieuwenhuizen & Peter Wertenbroek
4 Kees Tol & Jack Kemper
5 Wil Appel & Sjef Peters
6 Ko Heilig & Vincent Broersen
7 Paul Wauters & Gerrit Krijgsman
8 Erna Schmidt & Tiny Bras
9 Michiel Tromp Meesters & Vera Bruggeman
10 Francisca van Honschoten & Nick Disseldorp
11 Theo Remmerswaal & Hans Kieft
12 Sake van der Kloet & Henk Bond
13 Rick Emmers & Erik Hoekstra
14 Piet Roozendaal & G. de Franco
15 Martin Buis & Chris van Gestel
16 Jeroen Wieland & Peter Ritmeester
17 Dien Scharf & Jans Eygenstein
18 Johan Verberne & Jannes Oosting
19 Tim Schotten & George Schipper
20 Marco Zomer & Louise Bouwen
21 Gina Timbus & John Koppes
22 Arie van Kuik & Dirk Keijzer
23 Peter van der Gaast & Emile Schols
24 Adri der Voort van der Voort & Joke van der Voort-Spanjaard
25 Hans Hiel & Marcel Lamboo
26 Henk Rotman & Esther Rengeling
27 Kees Kraakman & Ed van Kuipers
28 Annelies Kraakman-Bruin & Tineke van Sambeek-Bruin
29 Gerrit Kom & Thea Boks
30 Hans Zutt & Nico Groen
31 Wim van de Ven & Ria Bartelomij
32 Kees Schipper & Henk den Boer
33 Siem Tol & Stefan Lindeboom
34 Olaf Schouten & Wim Jonker
35 Kees Mosch & Angus Meeuse
36 Jos Kuipers & Ineke Neijens
37 Rob Prins & Boudewijn van Oudenniel
38 Anneke Bleeker & Arie Mulder
39 Aad Zijp & Anton Smalbil
40 Kees Slot & Jeroen Wiggers
41 Lieke Broersen & Karlijn Eenink
42 Maria Beemsterboer & Marga Brommer
43 Han Fasten & Jaap van Donge
44 Kees Bouwen & Jan de Winter
45 Tiny Rinkel & Joke Pieterse
46 Leo Houthuijzen & Jan Kramer
47 Frans Valkenberg & Ronald Plemp
48 Marianne Veenema & Jolanda Quintus
49 Danielle de Jong & Jan de Jong
50 S Monnier & H van Dijk
51 Kees de Lange & Erik Nederkoorn
52 Leo Jongens & Peggy Westen
53 Mick Veltman & Helen Van Gellekom
54 O Vrieze & Rien van Leeuwen
55 Hanny Jobse & Roelof de Vrij
56 Mark Kaptein & Erik-Jan Krijgsman
57 Dianne van der Zande & Hans van Overbeeke
58 Frank van Gool & Peter van Tongelen
59 Marjorie Hopman & Theo de Raadt
60 Henny Birke-Schoos & Cor Duijker
61 Remco ten Hagen & Froukje de Vries
62 Robbert Aeyelts Averink & Richard Paalman
63 Bram Janssen & Simon Duinmaijer
64 Alex Mesman & Andre van Otterdijk
65 Mieke Timmer & Corrie Sibbel
66 Lida vd Bogaerde & Nico Portegijs
67 Klaske Essing & Rob Mulder
68 Gerrit Harkema & Rene Bruin
69 Wim Leloux & Adri Mendes da Costa
70 Rob van Wees & Annette van Staveren
71 Anouk Casparie & Manon Belterman
72 Monique van de Walle & Berend Pluim
73 Tom van Overbeeke & Ricardo Westerbeek
74 Henk van Kleef & Jan Biersteker
75 Marijke Fopma & Marjo Epskamp
76 Reina Koolhaas & Jacqueline Oranje
77 Ted Boots & Hans Schilder
78 Rick Bohte & Jasper Buren
79 John Hopman & Corine de Raadt
80 Jaap Kout & Dennys de Nijs
81 Jaap Tuinenbreijer & Paul van der Meij
82 Rob Jagroop & Ronald Vedder
83 Rob ter Linden & Pieter van Engen
84 Virginie van Engen & Jeanet ter Linden
85 Anneke Douma & Rudi de Mol
86 Anke Bachrach & Milan Lubbers
87 Cees Bruin & Wim Hink
88 Ralph Vergeer & John Schuijt
89 Mike Beyer & nico klaver
90 Maarten Jongkind & Marion Tesselaar
91 Engeline Teunissen & Ad Boogaard
92 Floris Tulner & Tim Van den Essen
93 Wim van Bodegom & Nico Dekker
94 Harry Burmania & John Linse
95 Harry Dijkstra & Gerard Sijs
96 Henk Wigman & Fred Roos
97 Bob Crouse & Steve Mulder
98 J Bosch & I Doyer

Onthoudt s.v.p. uw bridge paarnummer en in welke lijn u speelt, gekregen via de email, op vrijdag middag 22 februari!

Als u de mail niet ontvangen heeft, is deze misschien bij de spam terecht gekomen...)